Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Facebook'tan yeni video araçları geliyor!
#1
_______________________________________________

________________________________________________
Facebook tarafından resmi olarak hazırlanan yeni video araçları tanıtıldı. Facebook Mentions'a güncelleme olarak gelecek yeni uygulama sayesinde neler yapılabilecek?


Facebook'tan Mentions'a gelecek bir güncellemenin eklentisi olarak video içerik hazırlayıcılara özel yeni özellikler ve araçlar tanıtıldı. VidCon etkinliği sırasında tanıtılan özelliklerden en önemlisi Mentions'a eklenecek olan Community sekmesi ve tabii ki ismi şimdilik belli olmayan yeni bir uygulama.

Bu görseller iPhone 8'e mi ait?
Apple'ın Sonbahar aylarında tanıtacağı bilinen yeni akıllı telefonu iPhone 8'e ait olduğu iddia...

Facebook'un yeni uygulaması ne işe yarıyor?
Facebook Live'da olduğu gibi Mentions içerisinde çıkışını gerçekleştirecek olan uygulama sayesinde artık video içerik üreticileri, canlı yayınlarının girişlerine ve çıkışlarına özel videolar hazırlayabilecek.
Bunun dışında Mentions'a eklenecek olan Community sekmesi sayesinde yine video içerik üreticilerinin Facebook, Instagram ve Messenger'da sahip oldukları takipçilere çok daha hızlı ulaşabilmeleri sağlanacak.

Facebook'un ürün müdürü Daniel Danker tarafından tanıtılan yeni uygulama sayesinde artık takipçilerinizin kim olduğunu görebilmek ve video içeriklerinizi nasıl tükettiklerini görebilmek gibi seçenekleriniz de olacak.
Bu uygulamanın ne zaman hazır hale geleceği ve kullanıcılara sunulacağı ise ne yazık ki açıklanmış durumda değil. Fakat Facebook Mentions'agüncelleme olarak geleceğini hatırlatalım.
Ara
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Marka Yetkili Servisleri